dlaczego 1

Często używasz słowa "dlaczego"? Specjaliści przekonują, że nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Tymczasem niepozorne słówko "dlaczego" może sprawić sporo kłopotów. Łomżyńscy specjaliści od komunikacji- Tomasz Czyżewski i Przemysław Mocarski, postanowili nagrać film pomagający w skutecznej komunikacji. Zobacz koniecznie!
- Podczas rozmowy trzeba wiedzieć jaką moc mają słowa używane przez strony dialogu. Nieważne czy rozmawiają małżonkowie, partnerzy biznesowi, sąsiedzi, przyjaciele, a nawet wrogowie, wszyscy używają słów, ale nie wszyscy wiedzą czy używają ich właściwie. Warto się dowiedzieć jak używać szczególnie kłopotliwego słowa, mianowicie zwrotu "dlaczego"- przekonują Tomasz Czyżewski i Przemysław Mocarski, zajmujący się mediacjami rodzinnymi i doradztwem.
Doradcy mają zamiar "naprawić" poziom komunikacji wśród łomżyniaków i wszystkich, którzy będą oglądać ich materiały.
Pogadanka w formie dialogu nie tylko przekazuje porady, jak rozmawiać, by być zrozumianym. Czyżewski i Mocarski, prowadząc dialog, sami w praktyce pokazują, jak dążyć do zrozumienia tego, co nasz rozmówca ma na myśli.
- Zwrócimy państwa uwagę na to, jak niektóre słowa są odbierane w czasie rozmowy i co mogą z drugim człowiekiem uczynić- zachęca Przemysław Mocarski.
Pierwszy odcinek poświęcony został znaczeniu słowa "dlaczego".

Paulina Waszelewska mylomza.pl

 

 

{youtube}l6FHpkmfNlE{/youtube}

Share on Facebook

Loading

Znajdź nas na facebook'u