Publikacje


Tutaj czytelnik znajdzie treść naszej strony. Zainteresowany konkretną publikacją- naszym artykułem lub filmikiem- tu może ją odszukać. Tytuły publikacji pogrupowano według zakładek, w których się znajdują. Obok strony tytułowej oraz zakładki O mnie i Kontaktu, warto zwrócić uwagę na:

Opinie osób, którym pomogliśmy, pozwolą zorientować się czytelnikowi w skuteczności naszych działań już nie w wirtualnej, ale fizycznej przestrzeni naszego gabinetu.

Video jednocześnie i pokazuje, i popularyzuje ideę dialogu. Jak go prowadzić, ...a właszcza, jak go nie prowadzić demonstrujemy na krótkich filmikach.

Inspiracje to wiedza psychologiczna w pigułce. W krótkiej formie i z pomocą ilustracji można odnieść sprawdzone eksperymentalnie twierdzenia do własnego życia.

Humor nawet w trudnej sytuacji warto zachować. Proszę zobaczyć serię rysunków satyrycznych, które choć na chwilę oderwą od poważnych problemów.

Blog zainteresuje tych, którzy szukają głębszych treści w lekkiej formie. Autor ma tylko nadzieję, że uważny czytelnik nie uwierzy we wszystko, co tu jest napisane.

Publikacje zostały pogrupowane na szereg kategorii problemowych, których istotna, merytoryczna część została wyróżniona w prawej kolumnie strony.

 

Loading

Znajdź nas na facebook'u