Pracownia Dialogu


Pracownia Dialogu w Łomży skierowana jest do ludzi w życiowym kryzysie. Zapewniając dyskrecję, życzliwość oraz szacunek i bezstronność, umożliwiamy rozwiązanie różnorodnych problemów. Zapraszam tych, którzy przeżywają problemy indywidualne- psychiczne lub wywołane stresem. Pomagam także rodzinom - małżeństwom, parom narzeczeńskim lub nieformalnym, rodzicom w relacjach z dziećmi lub odwrotnie. W Pracowni Dialogu pomagam obrać najlepszy kurs na szczęście.

W życiu człowieka mogą się zdarzyć sytuacje tak trudne, że dla niego samego nie do uniesienia. Psychoterapia w Pracowni Dialogu w Łomży pomoże uporać się z traumatycznym wydarzeniem.

Czytaj więcej...

Najczęściej ludzie pragną rozstać się w tzw. kulturalny sposób. Właśnie do tego służą mediacje rozwodowe, które w Łomży proponuję.

Czytaj więcej...

Psychoterapia jest skuteczną metodą leczenia większości ? o ile nie wszystkich - zaburzeń psychicznych. W cięższych chorobach psychicznych leczenie farmakologiczne jest nieodzowne, ale nawet wtedy psychoterapia bardzo wspomaga leczenie.

Czytaj więcej...

Osoby przeżywające problemy psychiczne lub życiowe trudności mogą znacznie polepszyć lub nawet rozwiązać swoją sytuację.  W tym celu proponuję kilka dostosowanych do problemu rozwiązań, mianowicie psychoterapię, terapię małżeńską lub rodzinną oraz poradnictwo rodzinne.

Czytaj więcej...

Problemy rodzinne wymagają trudnych decyzji, a niekiedy również szczególnej strategii działania. Poradnictwo rodzinne, które w tym miejscu proponuję mieszkańcom Łomży i pobliskich miejscowości, może pomóc w wyborze właściwego działania.

Czytaj więcej...

Terapia rodzinna stanowi pomoc w różnych problemach dotyczących dzieci, a w gruncie rzeczy pomaga całej rodzinie.

Czytaj więcej...

Do rozwiązania konfliktu małżeńskiego służy terapia małżeńska, którą należy odróżnić od mylonych z nią mediacji.

Czytaj więcej...

Loading

Znajdź nas na facebook'u