O mnie


Moje kompetencje pozwalają na swobodne poruszanie się w problematyce rodzinnej oraz psychologicznej, proponując szereg możliwości od poradnictwa, przez psychoterapię, po mediacje.

Pracownię Dialogu w Łomży prowadzi:


Tomasz Czyżewski

psycholog, psychoterapeuta, doradca rodzinny, mediator rodzinny. Urodził się w 1967 r.w Gdańsku, w Łomży osiadł w 1993 r. i wkrótce się ożenił, ojciec trójki dzieci. Swoje podstawowe humanistyczne wykształcenie zdobył w Lublinie, kończąc historię sztuki na KUL-u. Potem koncentrował się na pomocy człowiekowi i rodzinie, zostając członkiem Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych oraz Stowarzyszenia Psychologów ChrześcijańskichRozległe kwalifikacje oraz orientacja w różnych kierunkach terapeutycznych pozwala mu dostosować zdobyte umiejętności do problemów cierpiących ludzi. W tym celu poszerzał swoje wykształcenie:

Psycholog- studia magisterskie na Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku ukończone dyplomem ze stopniem bardzo dobrym z wyróżnieniem.
Psychoterapeutapodyplomowe, czteroletnie studium Psychoterapii Integratywnej w podejściu chrześcijańskim, zwieńczone pozyskaniem certyfikatu psychoterapeuty
Mediator rodzinnyroczny kurs mediacji rodzinnych Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych w Warszawie, ukończony zdobyciem certyfikatu mediatora.
Doradca rodzinny- podyplomowe Studia Pomocy Rodzinie w Sytuacji Trudnej na KUL-u w Lublinie.

Tagi: psychoterapia Łomża, pomoc psychologiczna Łomża, mediacje Łomża, plan rodzicielski


Share on Facebook

Loading

Znajdź nas na facebook'u