jak żyć po rozwodzie

Życie po rozwodzie stwarza mnóstwo problemów, często nieoczekiwanych, których nie sposób było przewidzieć. Prezentujemy szereg artykułów, których celem jest pomóc na tej... nowej drodze życia. Bo, co prawda brzmi to jak ponury żart, to jednak prawda. To rzeczywiście nowa droga życia. Jeśli czytasz ten artykuł to pewnie już na tej drodze jesteś. Żebyś nie zabłądził po nieznanym dotąd terenie, dajemy ci ten "przewodnik". Znajdź interesujący cię artykuł.

Czytaj więcej...

Jeśli już wiesz, że czeka cię rozwód, masz pewnie wiele wątpliwości. A tym bardziej jeśli nie wiesz, co dalej, weź pod uwagę pewne sugestie

Czytaj więcej...

Oczywiście, lepiej byłoby, gdyby tymczasową opiekę nad dziećmi przejęła ta osoba, która później będzie się nimi opiekowała stale. Nie jest to jednak konieczne. Jeżeli zachodzi w ogóle problem opieki nad dziećmi, trzeba czasem oddzielnie ustalić opiekę tymczasową i stałą. Jedno z was lub oboje możecie zmienić swoje zdanie na ten temat, zanim zakończy się postępowanie rozwodo­we.

Czytaj więcej...

Rozwód wymaga podjęcia wielu decyzji jedne są pilne, inne przejściowe, a inne ostateczne. Te przejściowe nazwijmy tymczasowymi.

Czytaj więcej...

Czas zastanowić się nad tym, kto ma się wyprowadzić z domu. Jest to sprawa pilna trzeba ją załatwić w chwili rozstania lub tuż po. Pytanie brzmi: Kto się wyprowadzi i dokąd?

Czytaj więcej...

Loading

Znajdź nas na facebook'u