Zespół


Nasze kompetencje pozwalają na swobodne poruszanie się w problematyce rodzinnej oraz psychologicznej, proponując szereg możliwości od poradnictwa, przez psychoterapię, po negocjacje i mediacje.

Pracownię Dialogu w Łomży prowadzą:


Tomasz Czyżewski

psycholog, psychoterapeuta, doradca rodzinny, mediator rodzinny. Urodził się w 1967 r.w Gdańsku, w Łomży osiadł w 1993 r. i wkrótce się ożenił, ojciec trójki dzieci. Swoje podstawowe humanistyczne wykształcenie zdobył w Lublinie, kończąc historię sztuki na KUL-u. Potem koncentrował się na pomocy człowiekowi i rodzinie, zostając członkiem Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych oraz Stowarzyszenia Psychologów ChrześcijańskichRozległe kwalifikacje oraz orientacja w różnych kierunkach terapeutycznych pozwala mu dostosować zdobyte umiejętności do problemów cierpiących ludzi. W tym celu poszerzał swoje wykształcenie:

Psycholog- studia magisterskie na Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku ukończone dyplomem ze stopniem bardzo dobrym z wyróżnieniem.
Psychoterapeutapodyplomowe, czteroletnie studium Psychoterapii Integratywnej w podejściu chrześcijańskim, zwieńczone pozyskaniem certyfikatu psychoterapeuty
Mediator rodzinnyroczny kurs mediacji rodzinnych Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych w Warszawie, ukończony zdobyciem certyfikatu mediatora.
Doradca rodzinny- podyplomowe Studia Pomocy Rodzinie w Sytuacji Trudnej na KUL-u w Lublinie.

Tagi: psychoterapia Łomża, pomoc psychologiczna Łomża, mediacje Łomża, plan rodzicielski


przemek1Przemysław Mocarski

ma do zaoferowania usługi z zakresu mediacji rodzinnych i gospodarczych; oraz negocjacji, zajmuje się także szkoleniem pracowników w zakresie komunikacji i obsługi klienta, posiadając przygotowanie pedagogiczne chętnie współpracuje ze szkołami.

Urodził się w 1972 r. od 1995 r. żonaty, ojciec dwóch uroczych córek. Na co dzień pracuje w łomżyńskim szpitalu z osobami chorymi psychicznie; współpracuje z Instytutem Medycznym Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, a także z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Łomży. Posiada wykształcenie medyczne oraz biznesowe, będąc magistrem Zarządzania i Marketingu; ukończył także podyplomowe studia z zakresu negocjacji i mediacji w SWPS (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) w Warszawie.

Jego życie zawodowe od początku było związane z ludźmi cierpiącymi, mającymi problemy natury osobistej. Przyszedł moment, w którym doświadczenie zdobyte w pracy połączył z fachową wiedzą i zainteresowaniami. To połączenie sprawia, że jest bardzo dobrze przygotowany do pomocy osobom, a także instytucjom, które znajdują się w sytuacji konfliktu.

Tagi: mediacje Łomża, plan rodzicielskinegocjacje

Share on Facebook

Loading

Znajdź nas na facebook'u